KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027075

nr 1302 7075

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 17x24 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:34:05

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm